Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Daçiq thotë se Serbia ka ndryshuar qëndrimin e Shteteve Perëndimore për Kosovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Daçiq thotë se Serbia ka ndryshuar qëndrimin e Shteteve Perëndimore për Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Daçiq thotë se Serbia ka ndryshuar qëndrimin e Shteteve Perëndimore për Kosovën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 116 shikime
 • 116 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Daçiq thotë se Serbia ka ndryshuar qëndrimin e Shteteve Perëndimore për Kosovën

Kategoritë


0 komente