Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Daja i policit të zhdukur, i pakënaqur me operacionin e kërkim-shpëtimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Daja i policit të zhdukur, i pakënaqur me operacionin e kërkim-shpëtimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Daja i policit të zhdukur, i pakënaqur me operacionin e kërkim-shpëtimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,385 shikime
 • 1,385 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Daja i policit të zhdukur, i pakënaqur me operacionin e kërkim-shpëtimit

Kategoritë


0 komente