Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Daka:KQZ-ja gati për rivotimin në Istog
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Daka:KQZ-ja gati për rivotimin në Istog

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Daka:KQZ-ja gati për rivotimin në Istog

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve tashmë ka bërë përgatitjet e veta për rivotimin që do të mbahet në Istog, ndërsa qytetarët do të kenë mundësinë të votojnë në 23 qendra të votimit.

Kategoritë


0 komente