Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Daorsa Sopa - Bota Imagjinare (Official Trailer) 4K
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Daorsa Sopa - Bota Imagjinare (Official Trailer) 4K

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Daorsa Sopa - Bota Imagjinare (Official Trailer) 4K

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 748 shikime
 • 748 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Music: fb.com/BINNAYOfficial Lyrics: fb.com/Jeton.R.Sopa Follow Daorsa on Facebook: https://www.facebook.com/daorsasopa.singer/ Follow Daorsa on Instagram: https://www.instagram.com/daorsasopa/ Follow Daorsa on Soundcloud: https://soundcloud.com/daorsa-sopa_official

Kategoritë


0 komente