Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Daorsa Sopa - Bota Imagjinare (Official Video) 4K
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Daorsa Sopa - Bota Imagjinare (Official Video) 4K

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Daorsa Sopa - Bota Imagjinare (Official Video) 4K

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,249 shikime
 • 1,249 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Music: Albin Malsiu (Binnay) Lyrics: Jeton Sopa Video: INFINIT STUDIO ( http://infinit-studio.com/ ) Connect with Daorsa: Facebook: https://www.facebook.com/daorsasopa.singer/ Instagram: https://www.instagram.com/daorsasopa/ Gjirafa Video: https://daorsasopa.gjirafa.com/ Soundcloud: https://soundcloud.com/daorsa-sopa_official/

Kategoritë


0 komente