Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Daorsa Sopa - Intervista e plote per Tribuna Channel
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Daorsa Sopa - Intervista e plote per Tribuna Channel

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Daorsa Sopa - Intervista e plote per Tribuna Channel

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 125 shikime
 • 125 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Connect with Daorsa: Facebook: https://www.facebook.com/daorsasopa/ Instagram: https://www.instagram.com/daorsasopa/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCfGUJwo0H1w6quTpKGDBoEQ Gjirafa Video: https://daorsasopa.gjirafa.com/ Dailymotion: http://www.dailymotion.com/daorsasopa Soundcloud: https://soundcloud.com/daorsa-sopa_official/ Te gjitha te drejtat i mban Tribuna Channel, respektivisht emisioni "Pasdite ne Tribune"

Kategoritë


0 komente