Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
"Dardanët" në Southampton para ndeshjes me Anglinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Dardanët" në Southampton para ndeshjes me Anglinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Dardanët" në Southampton para ndeshjes me Anglinë

  • E publikuar: Para 5 muajve
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

"Dardanët" në Southampton para ndeshjes me Anglinë