Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Debat mes Lladrovcit e Drenorit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Debat mes Lladrovcit e Drenorit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Debat mes Lladrovcit e Drenorit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 16,631 shikime
 • 16,631 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Debat i nxeht, Drenori –Lladrovcit: Hashimi të ka ba kryetar, Veseli ishte kundër teje

Kategoritë


0 komente