Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

DEBATE PËR VUSHTRRI – Tahiri e lëshon studion/Moderatori i kërkon të mos gënjej
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATE PËR VUSHTRRI – Tahiri e lëshon studion/Moderatori i kërkon të mos gënjej

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATE PËR VUSHTRRI – Tahiri e lëshon studion/Moderatori i kërkon të mos gënjej

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,373 shikime
 • 5,373 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATE PËR VUSHTRRI – Tahiri e lëshon studion/Moderatori i kërkon të mos gënjej

Kategoritë0 komente