Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR FERIZAJ: Pikat kryesore të Agim Aliut që pretendon të bëhet prapë kryetar

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR FERIZAJ: Pikat kryesore të Agim Aliut që pretendon të bëhet prapë kryetar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR FERIZAJ: Pikat kryesore të Agim Aliut që pretendon të bëhet prapë kryetar

Kategoritë0 komente