Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

DEBATI PËR KAMENICËN – Jakupi: PDK e LDK kushtëzuan profesorët që të futen në lista për asamble
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR KAMENICËN – Jakupi: PDK e LDK kushtëzuan profesorët që të futen në lista për asamble

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR KAMENICËN – Jakupi: PDK e LDK kushtëzuan profesorët që të futen në lista për asamble

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 263 shikime
 • 263 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR KAMENICËN – Jakupi: PDK e LDK kushtëzuan profesorët që të futen në lista për asamble

Kategoritë0 komente