Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

DEBATI PËR KLINËN: Gashi: Brenda një viti e zgjidhim problemin për ujin në të gjithë komunën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR KLINËN: Gashi: Brenda një viti e zgjidhim problemin për ujin në të gjithë komunën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR KLINËN: Gashi: Brenda një viti e zgjidhim problemin për ujin në të gjithë komunën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 91 shikime
 • 91 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR KLINËN: Gashi: Brenda një viti e zgjidhim problemin për ujin në të gjithë komunën

Kategoritë


0 komente