Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR MITROVICËN E VERIUT – Përballja Osmani-Çaushi për keqpërdorime

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR MITROVICËN E VERIUT – Përballja Osmani-Çaushi për keqpërdorime

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 18 shikime
 • 18 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR MITROVICËN E VERIUT – Përballja Osmani-Çaushi për keqpërdorime

Kategoritë0 komente