Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
DEBATI PËR PODUJEVË – Maloku premton investime nga sllovenia që siguron 1700 vende pune
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR PODUJEVË – Maloku premton investime nga sllovenia që siguron 1700 vende pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR PODUJEVË – Maloku premton investime nga sllovenia që siguron 1700 vende pune

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 133 shikime
 • 133 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR PODUJEVË – Maloku premton investime nga sllovenia që siguron 1700 vende pune

Kategoritë


0 komente