Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

DEBATI PËR PODUJEVË – Plani i Humollit që të hap 2 mijë vende pune
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR PODUJEVË – Plani i Humollit që të hap 2 mijë vende pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR PODUJEVË – Plani i Humollit që të hap 2 mijë vende pune

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 222 shikime
 • 222 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR PODUJEVË – Plani i Humollit që të hap 2 mijë vende pune

Kategoritë0 komente