Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Profili i komunës së Deçanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profili i komunës së Deçanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profili i komunës së Deçanit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 196 shikime
 • 196 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qyteti i Deçanit është qendër e pjesës perëndimore të Kosovës, që gjendet buzë apleve shqiptare. Deçani ka një sipërfaqe prej 372 km² me një numër të popullsisë rreth 66.000 banorë. Në nivel lokal ky qytet është dominuar nga AAK-ja, ku Rasim Selmanaj mund të konsiderohet si mbledhës i votave.

Kategoritë


0 komente