Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Defilimi dhe performanca e ansamlit “Shota” në shesh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Defilimi dhe performanca e ansamlit “Shota” në shesh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Defilimi dhe performanca e ansamlit “Shota” në shesh

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarë të shumë sot kaluan në shesh, duke shprehur entuziazmin e tyre për festën e Pavarësisë. Veshja e tyre sot karakterizohej nga dy flamujt kombëtarë dhe nga veshjet tjera tradicionale .

Kategoritë


0 komente