Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 228 shikime
 • 228 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dëgjon për herë të parë, vogëlushi qetësohet dhe ndalon së qari

Kategoritë


0 komente