Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Del nga morgu i Marsejës trupi i pa jetë i Florenc Beqirajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Del nga morgu i Marsejës trupi i pa jetë i Florenc Beqirajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Del nga morgu i Marsejës trupi i pa jetë i Florenc Beqirajt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,549 shikime
 • 1,549 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Florenci

Kategoritë


0 komente