Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Delawi: Politikanët para interesave personale t’i vënë ato të shtetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Delawi: Politikanët para interesave personale t’i vënë ato të shtetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Delawi: Politikanët para interesave personale t’i vënë ato të shtetit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Greg Delawie, ka qenë mysafiri i parë të cilin e ka pritur kryeministri, Ramamush Haradinaj, pas marrjes së postit të kryeministrit.

Kategoritë


0 komente