Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Delawie shfrytëzon një ceremonie me vullnetarë amerikan për të konfirmuar mbështetjen për Kosovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Delawie shfrytëzon një ceremonie me vullnetarë amerikan për të konfirmuar mbështetjen për Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Delawie shfrytëzon një ceremonie me vullnetarë amerikan për të konfirmuar mbështetjen për Kosovën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 83 shikime
 • 83 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Delawie shfrytëzon një ceremonie me vullnetarë amerikan për të konfirmuar mbështetjen për Kosovën

Kategoritë


0 komente