Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Delawie: Disa individë që luftuan për liri kanë kryer krime
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Delawie: Disa individë që luftuan për liri kanë kryer krime

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Delawie: Disa individë që luftuan për liri kanë kryer krime

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ambasadori amerikan në Kosovë Greg Delawie, në një adresim për mediat sot ka folur për Gjykatën Speciale, ku ka paralajmëruar deputetët e Kuvendit si dhe politikanët të cilët e përkrahin shfuqizimin e saj do të përballen me pasoja të rënda.

Kategoritë


0 komente