Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Delawie: Me 17 milionë euro nga SIDA dhe KFW, Kosova do të ketë më shumë ndërmarrje të reja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Delawie: Me 17 milionë euro nga SIDA dhe KFW, Kosova do të ketë më shumë ndërmarrje të reja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Delawie: Me 17 milionë euro nga SIDA dhe KFW, Kosova do të ketë më shumë ndërmarrje të reja

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fondi Kosovar për Garantimin e Kredive ka pranuar mbështetje prej 10 milionë euro nga organizata suedeze SIDA. Kjo marrëveshje e nënshkruar sot, është konsideruar mjaft profitabile për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme në Kosovë.

Kategoritë


0 komente