Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

DelikatiISË

1 shfaqje | 35 video | 2,848 shikime

DelikatIsë, projekti më unik në rajon mbledh së bashku të gjithë adhuruesit e gatimeve të shijshme shqiptare nga kuzhineri i njohur Ismet Banjska

Alternate Text