Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Deliu thotë se Rikallo ka punuar në organizata me ata që e kanë akuzuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deliu thotë se Rikallo ka punuar në organizata me ata që e kanë akuzuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deliu thotë se Rikallo ka punuar në organizata me ata që e kanë akuzuar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 820 shikime
 • 820 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente