Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Maja e Pançiqit në Kopaonik pritet të jetë kontestuese në demarkimin e kufirit me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Maja e Pançiqit në Kopaonik pritet të jetë kontestuese në demarkimin e kufirit me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Maja e Pançiqit në Kopaonik pritet të jetë kontestuese në demarkimin e kufirit me Serbinë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 276 shikime
 • 276 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Maja e Pançiqit në Kopaonik pritet të jetë kontestuese në demarkimin e kufirit me Serbinë

Kategoritë0 komente