Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dema-studentëve: Filloni ta ktheni besimin tek ky universitet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dema-studentëve: Filloni ta ktheni besimin tek ky universitet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dema-studentëve: Filloni ta ktheni besimin tek ky universitet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot ka filluar viti akademik 2017/2018 në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”, ku më këtë rast rektori i UP-së Marjan Dema ka takuar studentët e rinj të Fakultetit të Edukimit, e të cilëve u ka kërkuar që të bëhen pjesë e ndryshimeve në UP dhe ta kthejnë besimin tek ky universitet.

Kategoritë


0 komente