Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Departamentit të Gazetarisë i dhurohen 560 libra
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Departamentit të Gazetarisë i dhurohen 560 libra

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Departamentit të Gazetarisë i dhurohen 560 libra

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga sot studentët e Departamentit të Gazetarisë në Fakultetin e Filologjisë do kenë mundësi më të mëdha për të marr njohur rreth gazetarisë, kjo pasi që Ambasada Amerikane në Kosovë i ka dhuruar këtij departamenti 560 libra që kanë të bëjnë me fushën e medies.

Kategoritë


0 komente