Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Deponia e mbeturinave në Pestovë, edhe pse është e ndaluar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deponia e mbeturinave në Pestovë, edhe pse është e ndaluar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deponia e mbeturinave në Pestovë, edhe pse është e ndaluar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe pse ndalohet hedhja e mbeturinave, banorët e Pestovës së Vushtrrisë këtë zonë që gjendet pranë rrugës, e kanë shndërruar në deponi të mbeturinave.

Kategoritë


0 komente