Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deputetët e kthyen në shaka çështjen serioze të gjuajtjes me armë nga krerët e shtetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetët e kthyen në shaka çështjen serioze të gjuajtjes me armë nga krerët e shtetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetët e kthyen në shaka çështjen serioze të gjuajtjes me armë nga krerët e shtetit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 520 shikime
 • 520 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetët e kthyen në shaka çështjen serioze të gjuajtjes me armë nga krerët e shtetit

Kategoritë


0 komente