Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deputetët e VV-së dhe PDK-së veç sa nuk rrihen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetët e VV-së dhe PDK-së veç sa nuk rrihen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetët e VV-së dhe PDK-së veç sa nuk rrihen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në momentin që ministrja Dhurata Hoxha, ka dal për në foltoren, deputetët e Vetëvendosje kanë bërë zhurmë duke trokitur, duke e quajtur kriminele, derisa ajo i ka thënë se po tregojnë kulturën e tyre.

Kategoritë


0 komente