Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deputetët pro Aleksandër Lumezi për kryetar të Komisionit të Provimit të Jurisprudencës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetët pro Aleksandër Lumezi për kryetar të Komisionit të Provimit të Jurisprudencës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetët pro Aleksandër Lumezi për kryetar të Komisionit të Provimit të Jurisprudencës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqyrtimi i propozim vendimit të Qeverisë së Republikës së Kosovës me kandidatët për anëtarë të Komisionit për Dhënien e Provimit të Jurisprudencës, ishte njëra ndër pikat e rendit të ditës që është debatuar gjatë sot në Komisionin parlamentar për Legjislacion, Mandate dhe Imunitete.

Kategoritë


0 komente