Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Deputetët s’mund të pushojnë pa kryer projektligjet për liberalizim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetët s’mund të pushojnë pa kryer projektligjet për liberalizim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetët s’mund të pushojnë pa kryer projektligjet për liberalizim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryesia e Kuvendit të Kosovës në mbledhjen e sotme ka vendosur se nuk do të ketë pushime verore për deputetët, pa përfunduar projektligjet që momentalisht presin shqyrtim. Po ashtu është vendosur që seancat të mbahen çdo të enjte.

Kategoritë


0 komente