Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu: Kurti po blen kohë për mashtrim AAK
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu: Kurti po blen kohë për mashtrim AAK

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu: Kurti po blen kohë për mashtrim AAK

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 6 shikime
 • 6 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu: Kurti po blen kohë për mashtrim AAK kurrë nuk do të përdorë metodat e njëjta si VV për ta kundërshtuar Qeverinë Kurti

Kategoritë


0 komente