Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Derbi fantastik në “Zahir Pajaziti”, ja çfarë deklarojnë Batatina e Magani
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Derbi fantastik në “Zahir Pajaziti”, ja çfarë deklarojnë Batatina e Magani

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Derbi fantastik në “Zahir Pajaziti”, ja çfarë deklarojnë Batatina e Magani

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Llapi dhe Trepça ’89 kanë ndarë pikët duke luajtur baras 3-3, të shtunën në “Zahir Pajaziti” në derbin e javës së 24-të të Vala Superliga e Kosovës në futboll.

Kategoritë


0 komente