Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Deri dje Limaj i quante marrëzira përpjekjet e Thaçit për unifikim rreth dialogut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deri dje Limaj i quante marrëzira përpjekjet e Thaçit për unifikim rreth dialogut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deri dje Limaj i quante marrëzira përpjekjet e Thaçit për unifikim rreth dialogut

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deri dje Limaj i quante marrëzira përpjekjet e Thaçit për unifikim rreth dialogut

Kategoritë0 komente