Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dëshmorët e Llapit u ribashkuan në Kompleksin Memorial të tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dëshmorët e Llapit u ribashkuan në Kompleksin Memorial të tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dëshmorët e Llapit u ribashkuan në Kompleksin Memorial të tyre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10 shikime
 • 10 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me rastin e shënimit të 5 majit, ditës së dëshmorëve të Podujevës, u zbulua pllaka memoriale në kujtim të dëshmorëve të zonës operative të Llapit, të cilët tash e tutje do të prehen në kompleksin e ri memorial të dëshmorëve, ku ata u rivarrosën.

Kategoritë


0 komente