Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dështime si këto nuk shihni shpesh!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dështime si këto nuk shihni shpesh!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dështime si këto nuk shihni shpesh!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 801 shikime
 • 801 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Secili nga ne tenton që të bëj diçka e që mendon se çdo gjë do të shkoj në rregull. Por, jo çdo gjë shkon ashtu siç e mendoni. Në këtë video ju mund të shihni disa dështime të shumë njerëzve.

Kategoritë


0 komente