Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​Dështon mbledhja e Komisionit për Arsim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Dështon mbledhja e Komisionit për Arsim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Dështon mbledhja e Komisionit për Arsim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në mungesë të kuorumit nuk është mbajtur mbledhja e Komisionit për Arsim, e paraparë për sot, në të cilën parashihej shqyrtimi i Projektligjit për statusin e punëtorëve të arsimit shqip të Republikës të Kosovës në vitet e nëntëdhjeta.

Kategoritë


0 komente