Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dhjetë vjet shtet , qytetarët pa perspektivë duan ta braktisin Kosovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dhjetë vjet shtet , qytetarët pa perspektivë duan ta braktisin Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dhjetë vjet shtet , qytetarët pa perspektivë duan ta braktisin Kosovën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 60 shikime
 • 60 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Papunësi, varfëri, korrupsion, pozicion i pafavorshëm ndërkombëtar, izolim dhe përpjekje e qytetarëve për të ikur nga vendi. Këto janë disa nga problemet me të cilat, sipas analistëve dhe deputetëve, është ballafaquar shteti i ri i Kosovës, gjatë këtyre dhjetë viteve pavarësi.

Kategoritë


0 komente