Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Dhuna e profesorit” bën që tash dy muaj nxënësit ta bojkotojnë orën e biologjisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Dhuna e profesorit” bën që tash dy muaj nxënësit ta bojkotojnë orën e biologjisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Dhuna e profesorit” bën që tash dy muaj nxënësit ta bojkotojnë orën e biologjisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,236 shikime
 • 3,236 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Dhuna e profesorit” bën që tash dy muaj nxënësit ta bojkotojnë orën e biologjisë

Kategoritë0 komente