Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dhurohet gjak për viktimat e aksidenteve në trafik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dhurohet gjak për viktimat e aksidenteve në trafik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dhurohet gjak për viktimat e aksidenteve në trafik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10 shikime
 • 10 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me qëllim të përkujtimit të viktimave në trafikun rrugor kolegji “Tempulli”, në bashkëpunim me Qendrën Kombëtarë të Kosovës për Tranfuzionin e Gjakut kanë organizuar dhurim vullnetar të gjakut për t’iu dal në ndihmë viktimave në trafik.

Kategoritë


0 komente