Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dialogu me Serbinë, partitë me qëndrime të kundërta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dialogu me Serbinë, partitë me qëndrime të kundërta

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dialogu me Serbinë, partitë me qëndrime të kundërta

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 4 shikime
 • 4 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Partitë politike parlamentare vazhdojnë të kenë mospajtime rreth vazhdimit të fazës finale të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë.

Kategoritë0 komente