Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Diamanti - Teaser i filmit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Diamanti - Teaser i filmit

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 9,844 shikime
 • 9,844 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Diamanti" është një film i gjatë artistik, i cili ndjek historinë e personazheve të filmit "Zonjusha". Këtu, treshja protagoniste Vuca, Bulli dhe Zagi detyrohen të vjedhin një diamant, si kusht për jetën e tyre. Prodhuar nga: A&G Production, Ikonë Studios, gjirafaStudios, QKK Regjia: Genc Berisha Në rolet kryesore: Armend Baloku, Besart Sllamniku, Muhamed Arifi

Kategoritë1 koment