Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Diaspora do përfaqësim në Kuvend, deputetët skeptik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Diaspora do përfaqësim në Kuvend, deputetët skeptik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Diaspora do përfaqësim në Kuvend, deputetët skeptik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Diasporës vazhdon të mos i dëgjohet zëri në Kuvendin e Kosovës. Vite me parë kishte filluar një diskutim që në reformën zgjedhore të futeshin edhe ndryshimet për t’ua mundësuar atyre përfaqësimin në institucionin me të lartë ligjvënës, përmes vendeve të rezervuara enkas për ta, por që kjo ka mbetur vetëm në letër.

Kategoritë


0 komente