Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Diaspora do të ketë lehtësira në pika kufitare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Diaspora do të ketë lehtësira në pika kufitare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Diaspora do të ketë lehtësira në pika kufitare

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Diasporës dhe Investimeve, Dardan Gashi ka dhënë një lajmë të mirë për bashkatdhetarët që jetojnë në diasporë. Ai ka thënë se shumë shpejtë do të zgjidhet çështja e pritjeve në pikat kufitare, pas në fillim të javës do të nënshkruhet memorandumi në mes disa institucioneve për krijimin e lehtësirave në hyrje të vendit.

Kategoritë


0 komente