Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Digjet një veturë në qendër të Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Digjet një veturë në qendër të Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Digjet një veturë në qendër të Prishtinës

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 3,835 shikime
 • 3,835 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DETAJET https://telegrafi.com/digjet-nje-veture-ne-qender-te-prishtines-video/

Kategoritë0 komente