Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Digjet shtëpia në Mitrovicë, vdes 87 vjeçari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Digjet shtëpia në Mitrovicë, vdes 87 vjeçari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Digjet shtëpia në Mitrovicë, vdes 87 vjeçari

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

M.F. rreth moshës 87 vjeçare nga Mitrovica ka humbur jetën sot tragjikisht rreth orës 14:20, pasi shtëpia e tij ishte kapluar nga zjarri.

Kategoritë


0 komente