Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

'Dikush po rren këtu', debati Pacolli -Haradinaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
'Dikush po rren këtu', debati Pacolli -Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

'Dikush po rren këtu', debati Pacolli -Haradinaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 70 shikime
 • 70 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetja e VV-së Fitore Pacolli dhe kryeministri Ramush Haradinaj, kanë akuzuar njëri tjetrin për se janë duek gënjyer rreth një raporti të BE-së, për luftën ndaj korrupsionit dhe krimit të organizuar.

Kategoritë


0 komente