Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Diplomacia nuk arriti atë duhej për dhjetë vjet shtet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Diplomacia nuk arriti atë duhej për dhjetë vjet shtet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Diplomacia nuk arriti atë duhej për dhjetë vjet shtet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Diplomacia e Kosovës nuk arriti të përmbush misionin e saj në jubileun e parë të shtetësisë së Kosovës, ani pse pati edhe disa të arritura. Mungesa e njohjeve të reja në vitet e fundit, mos anëtarësimi në organizata të rëndësishme, si UNESCO, INTERPOL e tjera, politizimi i skajshëm i shërbimit diplomatik e mos koordinimi mes institucioneve të vendit, janë problemet që e kanë përcjellë diplomacinë kosovare për dhjetë vjet shtet.

Kategoritë


0 komente